LLK-ALWERNIA po II kolejce
W ubiegłą sobotę 30 października została rozegrana II kolejka Lubartowskiej Ligi Koszykówki – ALWERNIA. Na szczególną uwagę po II kolejce zasługuje zawodnik drużyny SKURCZ TEAM Piotr Dmowski, który w meczu z LUVI-MAPEI wykonał 14 skutecznych rzutów za 3 punkty. Ten wynik jest wynikiem jak na razie rekordowym podczas LLK-ALWERNIA. W sobotę dwie drużyny, które pauzowały podczas poprzedniej kolejki, rozegrały swoje pierwsze mecze. Były to OKNOPLAST i REVERS. Niestety obydwie drużyny nie mogą zaliczyć swojego startu w tegorocznej edycji Ligi do udanych: OKONPLAST został pokonany przez CHAOS, natomiast REVERS poniósł porażkę z drużyną CHOPIN. Następna kolejka zostanie rozegrana 6 listopada – serdecznie zapraszamy. Pełne statystyki prowadzone są na stronie www.alwernia.org.pl
CHAOS : OKNOPLAST 62 : 45
CHAOS:
Mierzwiński Ireneusz 13; Szczygieł Jarosław 12; Seredyński Łukasz 11; Białoszewski Paweł 7; Jach Adam 6; Bodzak Paweł 5; Tomasiak Michał 5; Golec Piotr 3;
Gajos Arkadiusz 14; Falandysz Maciej 11; Tomasiak Krzysztof 7; Kęska Tomasz 5; Bodzak Marcin 4 Kuzioła Dariusz 3; Krupa Łukasz 1;
B2B : DUKLA 44 : 60
B2B:
Świderek Marcin 12; Pikul Marcin 10; Więch Marek 9; Kwiecień Wiesław 5; Leszko Rafał 4; Baran Maciej 2; Pawelec Mateusz 2;
DUKLA:
Jonaszko Bartłomiej 28; Zalewski Karol 15; Puszka Miron 13; Gdula Emil 2; Gdula Przemysław 2;
II LO LUBARTÓW : CENTRO-CHEM 17 : 50
II LO LUBARTÓW:
Borzęcki Arkadiusz 6; Pawelec Łukasz 6; Gładysz Paulina 3; Rycek Maciej 2;
CENTRO-CHEM:
Jezior Tomasz 18; Wojtiuk Mikołaj 8; Bilski Maksymilian 7; Panasiuk Marcin 6; Kłos Marcin 4; Jezior Michał 3; Melaniuk Karol 2; Żelazny Artur 2;
KS TĘCZA : ALWERNIA 31 : 69
Majcher Paweł 15; Wożniak Mateusz 5; Brzyski Marcin 4; Jakubczak Michał 2; Stępiński Radosław 2; Unkiewicz Wojciech 2; Teter Marcin 1;
ALWERNIA:
Ceberak Bartłomiej 15; Matyjaszczyk Piotr 12; Kapitan Rafał 10; Jemielniak Bartłomiej 9; Krzyżanowski Jarosław 7; Socha Artur 6; Smolak Łukasz 5; Socha Paweł 3; Żmuda Piotr 2;
LUVI-MAPEI : SKURCZ TEAM 51 : 78
LUVI-MAPEI:
Szabelski Tomasz 16; Zdziobłowski Marek 9; Bielak Jarosław 8; Czerski Andrzej 6; Dessauer Robert 6; Janeczek Wojciech 6;
SKURCZ TEAM:
Dmowski Piotr 48; Rabczon Marcin 12; Matyjaszczyk Krzysztof 9; Banachewicz Marcin 3; Kowalski Paweł 3; Piwko Grzegorz 3;
CHOPIN : REVERS 88 : 53
Prażmo Mateusz 23; Kasiński Kamil 15; Zieliński Kamil 11; Prażmo Bartosz 10; Mitruk Adrian 9; Mazurek Piotr 7; Czarnecki Łukasz 6; Kitliński Marek 5; Wróblewski Radosław 2;
REVERS:
Augustynowicz Marcin 32; Chudzik Wojciech 12; Ora Robert 4; Woch Arkadiusz 3; Gierach Krzysztof 2;
Poniżej przedstawiamy rozpiskę meczów, które odbędą się 6 listopada:
Lp. |
Drużyny |
Liga |
Godzina |
|
1. |
PARTIZAN |
OKNOPLAST |
I |
15.00 |
2. |
B2B |
ALWERNIA |
I |
16.00 |
3. |
II LO LUBARTÓW |
REVERS |
II |
17.00 |
4. |
CENTRO CHEM |
CELTIC |
II |
18.00 |
5. |
SKURCZ TEAM |
CHOPIN |
II |
19.00 |
6. |
KS TĘCZA |
DUKLA |
I |
20.00 |
Lp. |
Drużyny Pauzujące |
Liga |
1. |
CHAOS |
I |
2. |
LUVI-MAPEI |
II |