Konkurs plastyczny dla dzieci

konkurs_plastyczny_dzieci_plakat_malyDrogie dzieci!

Jeżeli lubicie malować i rysować, macie od 4 do 12 lat, mamy dla was wspaniałą wiadomość! Stowarzyszenie Alwernia pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym pt.: “POWIAT LUBARTOWSKI W OCZACH DZIECI”. Nasz konkurs jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ odbędzie się on… w plenerze, a dokładnie 28 maja 2011 na terenie parku w Kozłówce.

Nie musicie martwić się o materiały. Przybory plastyczne oraz sztalugi będą czekać na was na miejscu. Jedyne, co musicie ze sobą zabrać, to dobry nastrój i ciekawe pomysły.

Nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu jest wycieczka do ZOO w Turce. Dodatkowo, wszystkie prace będzie można obejrzeć na festynie rodzinnym „Kapucynalia”, a dla autorów wybranych prac przewidziane są wyróżnienia.

Zbiórka odbędzie się 28 maja o godzinie 11.00 na parkingu przy Biedronce w centrum miasta, skąd wszyscy chętni wraz z rodzicami pojadą autokarem do Kozłówki. Ilość miejsc jest ograniczona, więc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności drogą e-mailową pod adres: alwernia.lubartow@gmail.com

Cały projekt jest współfinansowany  przez Starostwo Powiatowe Lubartów.

Serdecznie Zapraszamy!