LLK-Alwernia po 15 kolejce

llk_15_10_2011_2W sobotę 4 lutego odbyła się 15 kolejka, która z pewnością była jedną z najbardziej emocjonujących w tym sezonie.

Już drugi pojedynek II ligi był kompletnym zaskoczeniem. II LO po wyrównanym meczu poradziło sobie z Celticem, który oddał prowadzenie na pierwszej połowie i nie zdołał go już nadrobić.

Podobnie zaczął się kolejny mecz pomiędzy SkurczTeam a Centro-Chemem. Ci drudzy grając powoli i dokładnie w ofensywie zdobywali punkt za punktem. Lider II ligi nie mógł sobie z tym poradzić i do połowy przegrywał 11 punktami. Zanosiło się na drugą niespodziankę tego dnia. Jednak SkurczTeam pokazał, że nie przypadkiem jest na szczycie II ligi. Zmieniając obronę kompletnie zaskoczyli przeciwnika i na kilka minut przed końcem meczu doprowadził do wyrównania. Chaotyczna końcówka wyszła na dobre faworytowi spotkania, który zdołał wygrać mecz 55:52.

Pierwszy mecz I ligi przyniósł niemałą niespodziankę. Chopin nie potrafił powstrzymać zabójczo skutecznej tego dnia 5- osobowej drużyny Dukli. Do tego słaba dyspozycja lidera ligi przyczyniła się do nadspodziewanie łatwego zwycięstwa ‘żółtych’ 107:87.

llk_19_11_2011_3Alwernia po kilku słabszych meczach wydaje się, że wreszcie złapała dobrą formę, bez trudu wygrywając z Oknoplastem 91:56. Ostatni mecz pomiędzy Partizanem a Chaosem również przyniósł kibicom sporo emocji. Przez brak dwóch kluczowych zawodników Partizanu mecz był do końca wyrównany. Chaos przed ostatnią kwartą prowadził 5 punktami, jednak na końcu zmęczenie dawało się we znaki, dzięki czemu Partizan zdołał wyrównać i na koniec wygrać mecz 3 punktami 69:66.

DESTROYERS : SPECNAZ 20 : 0 (walkower)

II LO – LUBARTÓW : CELTIC 56 : 46

II LO LUBARTÓW: Rybak Rafał 19; Rycek Maciej 14; Czajkowski Mateusz 9; Tomasiak Jakub 6; Flak Przemysław 4; Kępa Robert 3; Borzęcki Arkadiusz 1;

CELTIC: Bielecki Adam 16; Skarżyński Hubert 12; Twardowski Andrzej 11; Stachyra Mateusz 5; Kieller Andrzej 2;

SKURCZTEAM : CENTRO-CHEM 55 : 52

SKURCZTEAM: Rabczon Marcin 23; Majcher Paweł 11; Brzyski Marcin 6; Kowalski Marek 6; Kowalski Paweł 6; Piwko Grzegorz 3;

CENTRO-CHEM: Baran Maciej 13; Panasiuk Marcin 12; Żelazny Artur 9; Kuwałek Piotr 8; Osiej Krzysztof 6; Wojtiuk Mikołaj 4;

DUKLA : CHOPIN 107 : 87

DUKLA: Kiliański Tomasz 37; Sternik Rafał 25; Janaszko Bartłomiej 23; Gdula Przemysław 16; Gdula Emil 6;

CHOPIN: Prażmo Mateusz 44; Mazurek Piotr 15; Czarnecki Łukasz 12; Kasiński Kamil 8; Prażmo Bartosz 6; Bogusz Michał 2;

ALWERNIA : OKNOPLAST 91 : 56

ALWERNIA: Matyjaszczyk Piotr 33; Kapitan Rafał 27; Więch Marek 8; Ceberak Bartosz 6; Jemielniak Bartłomiej 6; Krzyżanowski Jarosław 4; Węgrzyn Tomasz 4; Socha Artur 3;

OKNOPLAST: Gajos Arkadiusz 18; Falandysz Maciej 11; Kuzioła Dariusz 11; Unkiewicz Wojciech 7; Tomasiak Krzysztof 4; Mazurek Tomasz 3; Bodzak Marcin 2;

PARTIZAN : CHAOS 69 : 66

PARTIZAN: Symbor Marcin 26; Bigoraj Tomasz 24; Lipski Jarosław 9; Biskup Paweł 7; Szczepaniak Sebastian 3;

CHAOS: Bodzak Paweł 23; Szczygieł Jarosław 23; Mierzwiński Ireneusz 9; Krupa Łukasz 9; Białoszewski Paweł 2;

Poniżej terminarz 16. kolejki LLK ALWERNIA (11.02.0212)