Mikołajkowy konkurs plastyczny!

konkurs_plastyczny_mikolajMłodzież gromadząca się przy klasztorze Braci Kapucynów oraz stowarzyszenie Alwernia zapraszają wszystkie chętne dzieci do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem jest „PRACOWNIA MIKOŁAJA”.

Drogie dzieci! Zamknijcie oczy, wyobraźcie sobie dom Świętego Mikołaja i pokażcie nam miejsce, gdzie w pocie czoła ze swoimi pomocnikami przygotowuje on zabawki i prezenty dla Was.

Regulamin konkursu plastycznego:

Technika wykonania pracy jest dowolna, jednak ma być to praca plastyczna, nie przekraczająca wielkości formatu A3. Praca powinna być wykonana samodzielnie przez dziecko. W ocenianiu prac będzie brany podział wiekowy: 2-4 lat i 5-6lat.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie podpisanej pracy do Klasztoru Braci Kapucynów w Lubartowie w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2012r. po drugiej stronie pracy należy umieścić imię i nazwisko, wiek, i adres zamieszkania dziecka oraz telefon kontaktowy rodzica-opiekuna.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa prac odbędzie się 9 grudnia w klasztorze Braci Kapucynów. Dla autorów najciekawszych prac Organizator przygotował nagrody i wyróżnienia. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

KONTAKT:

21-100 Lubartów

Ul. Lubelska 32

e-mail: alwernia.lubartow@gmail.com