LLK-Alwernia po 19. kolejce

llk_02_03_2013_1Zapraszamy do Galerii.

Dużo emocji dostarczył mecz pomiędzy Alwernią i Chopinem , Partizan wygrał z Oknoplastem i ma realne szanse na 1 miejsce. Dukla nie stawiła się komplecie i Skurcz Team wygrał mecz walkowerem.

llk_02_03_2013_2O godzinie 16 w protokole meczowym było wpisanych tylko 3 zawodników Dukli , więc mecz odbyć się nie mógł. Skurcz ma dopisane 2 punkty jak za zwycięstwo , a Dukla swojego dorobku punktowego nie zmieniła. Po tym meczu obydwie drużyny maja po 23 punkty jednak Skurcz jeszcze nie pauzował i za tydzień gra z Alwernią . Chaos , który jest rywalem Skurczu w wyścigu o uniknięcie gry w barażach ma jeszcze dwa mecze do rozegrania. Kibice żałują , że mecz się nie odbył ,bo pamiętając poprzednie spotkania obydwu drużyn emocji by nie brakowało. Wszyscy zebrani czekali jednak na starcie Alwernii i Chopina, bo spotkania tych drużyn zawsze podnoszą temperaturę i są bardzo ciekawymi widowiskami. Tym razem było podobnie. W pierwszych dwóch kwartach żadna z drużyn nie stworzyła większej przewagi, dopiero w dalszej części meczu obydwa zespoły miały momenty dobrej gry dzięki , której miały przewagę. Jednak gra dalej była wyrównana i wszystko rozstrzygnęło się w końcówce czwartej kwarty. Alwernia zagrała kilka punktowych akcji i postawiła skuteczną obronę dzięki czemu mogła się cieszyć zwycięstwem 58:53. Mecz podobał się kibicom i znacząco wpłynął na sytuacje w tabeli. Następnie Partizan i Oknoplst mierzyły się w ważnym spotkaniu dla tej pierwszej drużyny. Pierwsza kwarta była wyrównań i po cichu można było jeszcze liczyć na niespodziankę. Złudzenia zmyły się w dalszej części meczy kiedy to Partizan wykorzystując to ,że Oknoplast gra w piątkę zaczął grać szybciej. Oknoplast wyraźnie opadł z sił i dał rady stawić oporu rozpędzonej drużynie Partizanu, która skutecznie punktowała. Mecz zakończył się wysoka wygrana Partizanu 103:54. Do rozegrania zostały jeszcze tylko dwie decydujące kolejki na które bardzo serdecznie zapraszamy. Uroczyste zakończeni e LLK-alwernia planowane jest na 17 października o godzinie 13:00 w Sali sportowej przy gimnazjum nr 1 w Lubartowie.

SKURCZ-TEAM – DUKLA 20 : 0

ALWERNIA – CHOPIN 58 : 53

ALWERNIA: Matyjaszczyk Piotr 21; Więch Marek 14; Kapitan Rafał 12; Smolak Łukasz 4; Jemielniak Bartek 3; Socha Artur 2; Węgrzyn Tomasz 2;

CHOPIN: Prażmo Mateusz 31; Prażmo Bartosz 18; Baran Maciek 3; Kitliński Marek 1;

PARTIZAN – OKNOPLAST 103 : 54

PARTIZAN: Parafiniuk Janusz 21; Capała Krzysztof 17; Symbor Marcin 17; Moskaluk Miłosz 16; Lipski Jarosław 11; Szczepaniak Sebastian 11; Serwin Piotr 10;

OKNOPLAST: Pawelec Łukasz 16; Kuzioła Dariusz 14; Teter Marcin 11; Unkiewicz Wojciech 8;