1% podatku

1procentDla nas rodzina jest na pierwszym miejscu. Stawiamy także na dzieci, młodzież i wsparcie dla potrzebujących. Bardzo ważny jest również rozwój duchowy.

Rok 2014 był dla nas wyjątkowo intensywny i owocny. Oprócz dotychczasowych przedsięwzięć, mamy za sobą także nowe, między innymi współorganizację I Półmaratonu Lubartowskiego. Motywacją dla nas jest Państwa entuzjazm.

Staramy się szukać okazji do działania wszędzie tam, gdzie możemy być potrzebni. Motorem napędowym naszych akcji jest wsparcie ze strony mieszkańców Lubartowa. Dziękujemy za zaufanie i każdą złotówkę, którą chcecie Państwo się z nami dzielić.

Nasze stowarzyszenie ma status organizacji pożytku publicznego. Oznacza to, że mają Państwo możliwość przekazania nam 1% podatku. Te fundusze pozwolą nam na kontynuowanie zarówno stałych zadań, jak i realizację nowych pomysłów. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo wesprzeć nas także w tym roku.

Osobom, które potrzebują pomocy w wypełnieniu PIT-ów, oferujemy darmowe porady specjalistów. Skorzystać z nich można w poniedziałek 23 lutego w godzinach 17.00-19.00 oraz we wtorek 24 lutego od 16.00 do 18.00. Zapraszamy do Poradni Młodzieżowo- Rodzinnej Stowarzyszenia „ALWERNIA” (boczne wejście do kościoła o. Kapucynów).