RUSZA AKCJA MIKOŁAJKOWA 2017

akcja mikołaj2W grudniu, jak co roku, organizujemy Akcję Mikołajkową. Ma ona na celu przygotowanie i rozdanie paczek mikołajkowych dzieciom w wieku od roku do 12 lat pochodzącym z rodzin będących w  trudnej sytuacji materialnej.  Zależy nam na tym, by dotrzeć  do najbardziej potrzebujących dzieci. W związku z tym prosimy o pomoc.

Od dziś gromadzimy informacje na temat tych, którzy powinni otrzymać  paczkę. Jeżeli znacie dzieci urodzone między 2005 a 2016 i wiecie, że sytuacja materialna w ich rodzinach jest trudna, zgłoście nam ten fakt między 12 a 19 listopada 2017r.

Jak to zrobić?

  1. Poprzez formularze, które znajdują się przy wyjściu z kościoła oo. Kapucynów (po wypełnieniu należy je dostarczyć do zakrystii).
  2. Poprzez formularz  zamieszczony na stronie Stowarzyszenia ALWERNIA. Można go pobrać, wypełnić i przesłać mailem (lubartow@gmail.com) lub dostarczyć osobiście do zakrystii.
  3. Dane dzieci można zgłaszać również bezpośrednio do ojca Pawła Działy – koordynatora Akcji (kontakt telefoniczny  508-664-657 lub 506-183-304).

Formularz zgłoszeniowy – DO POBRANIA W FORMACIE DOC