Kolejne KAPUCYNALIA za nami

36039347_1855073504552943_5049752199920353280_nPogoda niestety nie dopisała, ale dopisali  ludzie. Przede wszystkim wolontariusze, którzy mimo deszczu pozostali do końca na swoich stanowiskach. Dopisali ci, którzy niezależnie od pogody chcieli przyjść , pobyć razem i pomóc Monice i Milenie zebrać fundusze na walkę z chorobą.  I wreszcie ci, którzy przyczynili się do tego, by festyn był bogaty w propozycje dla dużych i małych. Jak zawsze nie zawiedli nas biegacze. Są z nami, gdy żar leje się z nieba i wtedy, gdy, jak tym razem,  deszcz towarzyszy im od startu do mety. Dzięki nim Milena i Monika wiedzą, że nie można się poddawać. Wszelkie przeciwności są po to, by je pokonywać.

Za Waszą obecność z całego serca DZIĘKUJEMY!

Dzięki  Wam na przekór pogodzie udało się zebrać   20 659 zł i  14 gr.  To ogromna pomoc dla obu dziewczyn w tej nierównej walce, jaką toczą od wielu lat.

KAPUCYNALIA  to też okazja do wręczenia wyróżnień i nagrody PAX ET BONUM, czyli POKÓJ I DOBRO. W  ten sposób dziękujemy za zaangażowanie i serce wkładane w pracę na rzecz innych ludzi. W tym roku wyróżnienia za pomoc naszemu Stowarzyszeniu w realizacji wszelkich inicjatyw otrzymali: p. Mirosław Szalast, p. Wiesława Bronisz, p. Jolanta Grelik, p. Kornelia Ozon, p. Marcin Pankowski oraz niezastąpiona grupa znana pod wdzięczną nazwą „BIURO ZAWODÓW”.

Nagrodę główną wręczyliśmy Fundacji STELLA im. Agaty Orłowskiej, wierząc, że doda ona jej pracownikom wiele siły do dalszego czynienia dobra dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje Fundacja, bo jest ona prawdziwym skarbem dla swoich podopiecznych.

Za pomoc w organizacji festynu i biegu dziękujemy: Braciom Mniejszym Kapucynom w Lubartowie, Urzędowi Miasta Lubartów, Starostwu Powiatowemu w Lubartowie, Urzędowi Gminy Lubartów, Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie, dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie, wolontariuszom, Przedszkolu Terapeutycznemu “Okruszek”, Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej im. J. Lizer, Fundacji Canituus, sklepowi “U Wiktora”, sklepowi “Toys World”, firmie Foto QFS, Sławomirowi Rachoniowi, piekarni “Szczygiełek”, Przemysławowi Aftyce, Wojciechowi Ślifirczykowi, Radosławowi Miduchowi, harcerzom z 1 Lubartowskiej Drużynie Harcerzy “Huragan”, Towarzystwu Gimnastycznemu SOKÓŁ, Warsztatom Terapii Zajęciowej w Ostrowie Lubelskim, Zespołowi Szkół z Ostrowa Lubelskiego, Domowi Pomocy Społecznej w Lubartowie, piekarniom: Orlikowski, Zaniewicz, Czekoladowa, MD Medica, PGK Lubartów, firmie Mota-Engil, Intergrafowi, Voicetech, MP Grafix, Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom im. Jana Pawła II, Markowi Osiorowi, Jackowi Bednarskiemu, Stanisławowi Gadzale, Wioletcie Dessauer, Bartoszowi Ceberakowi, Markowi Zdziobłowskiemu i firmie Marco – materiały budowlane, firmie “Leila”, grupie “Potrenujemy”, Dworowi Osmolice, firmie Trykacz, Lubartowskiemu Towarzystwu Przyjaciół Sportu, grupie Polej Squad Quad Lubartów.