NIE SIEDŹ BEZCZYNNIE – BIEGAJ – POMAGAJ!

39900373_661685750869256_3922495152131670016_n9 września 2018 r. na placu przed lubartowskim ratuszem wystartuje V Lubartowski Półmaraton „Bez granic” na rzecz Moniki i Mileny Koziej. Siłę dobroci będziemy mierzyć siłą mięśni i wytrwałości. W tym roku również specjalny bieg na 6 km. Im więcej nas pobiegnie, tym krótsza trasa do przebycia dla Moniki i Mileny.

W czasie imprezy odbędą się dwa równoległe biegi: PÓŁMARATON – długość trasy: 21,0975 km i SZÓSTKA BEZ GRANIC – długość trasy: 6 km – nowa propozycja dla tych, którzy nie czują się na siłach, aby pobiec dłuższą trasą, mimo to chcą się sprawdzić w takiej konkurencji. W półmaratonie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, w biegu na 6 km – osoby, które ukończyły 15. rok życia, za zgodą pisemną rodzica złożoną w punkcie rejestracyjnym. Obydwa biegi wystartują wspólnie o godz. 15.00, a potem się rozdzielą. Wszyscy uczestnicy biegu rejestrują się na stronie https://frslublin.pl, a w dniu imprezy zgłaszają się z dokumentem tożsamości w punkcie rejestracyjnym czynnym w godz. 11.00 -14.30. Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze przekażemy na leczenie Moniki i Mileny Koziej.
Wszyscy uczestnicy naszego przedsięwzięcia – biegacze, spacerowicze, dzieci, dorośli, sprawni i niepełnosprawni – będą mogli wziąć udział w BIEGU INTEGRACYJNYM (wspólna rozgrzewka wszystkich biegów godz.14.20). Przebiegnijmy, przytruchtajmy, przejdźmy dystans 450 metrów (godz. 14.30), ale ważne, że razem! Radośnie, bez rywalizacji, w poczuciu wspólnoty!

Uwaga!
Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną (niezależnie od wieku) i chcesz wziąć udział w biegu integracyjnym, zgłoś swą gotowość (lub poproś o pomoc rodziców), wysyłając do nas maila na adres alwernia.lubartow@gmail.com. Poza imieniem i nazwiskiem podaj wiek i rozmiar koszulki (do 31 sierpnia 2018r.). Dzięki temu będziemy mogli ją dla Ciebie zamówić. Otrzymasz ją podczas rejestracji w dniu biegu.
Nie dotyczy to osób zgłoszonych wcześniej poprzez m.in. stowarzyszenia, domy pomocy czy warsztaty terapii zajęciowej.
Osoby niepełnoletnie muszą pojawić się w dniu biegu z rodzicem (konieczna pisemna zgoda na udział w biegu podpisywana podczas rejestracji).

Do zobaczenia 9 września!
Bądźmy tego dnia razem!