Akcja Mikołajkowa 2018

Akcja Mikołajkowa 2018Zbliża się okres Bożonarodzeniowy i już za dwa tygodnie będziemy cieszyć się kolejnymi świętami, obecnością bliskich i prezentami świątecznymi. Stąd też, jak co roku, nasze stowarzyszenie angażuje się w Akcję Mikołajkową i przygotowanie paczek świątecznych dla najmłodszych.

Spotkanie potrzebujących dzieci z Mikołajem odbędzie się w kościele ojców Kapucynów w Lubartowie. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 15:00, a po niej Mikołaj i Śnieżynki wręczą dzieciom prezenty mikołajkowe.

W ramach Akcji organizujemy również spotkanie świąteczne dla dorosłych samotnych osób. Odbędzie się ono 21 grudnia i rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Drugiego człowieka należy dostrzegać każdego dnia, ale święta to czas szczególny– zadbajmy, aby nikt nie był wtedy sam. Zachęcamy tym samym do włączenia się w naszą inicjatywę – nadal można przekazać darowiznę na rzecz Akcji. Dowolne ofiary można przelewać na konto Stowarzyszenia Alwernia z dopiskiem „Darowizna na Akcję Mikołajkową”. Poczujmy radość z obdarowania innych!
Nr rachunku bankowego : 24 8707 0006 0001 8829 2000 0001