DLA MARCELA :)

308188824_5993915973971195_5532938039239214692_nPodczas 9 Półmaratonu Lubartowskiego BEZ GRANIC oraz Biegów Malucha i Festynu Integracyjnego wspólnie zebraliśmy dla MARCELA 20 073, 50 zł + 2 euro

Duch walki, optymizm i siła pomagania potrafią rozgonić największe chmury.
Tak też stało się 11 września podczas 9 Półmaratonu Lubartowskiego BEZ GRANIC. Blisko dwustu biegaczy i ogromna grupa wolontariuszy❤️ – wszyscy zdeterminowani, by pomóc sześcioletniemu Marcelowi, stawili się na starcie biegu, nie zważając na deszcz i chłód. I udało się! Wszyscy dotarli do mety! Gościnne progi Urzędu Miasta Lubartów, litry gorącej herbaty i kilogramy pysznych pierogów pozwoliły rozgrzać się i odzyskać siły, a przede wszystkim osiągnąć zamierzony cel – wesprzeć Marcela i jego mamę w walce o sprawność.

Dziękujemy wszystkim biegaczom za obecność i wytrwałość!
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas i trwanie na stanowiskach mimo niesprzyjającej pogody. Jesteście wielcy!
Dziękujemy Urzędowi Miasta Lubartów i Starostwu Powiatowemu w Lubartowie za finansowe wsparcie przedsięwzięcia.
Dziękujemy panu Burmistrzowi Krzysztofowi Paśnikowi za udostępnienie pomieszczeń w Urzędzie Miasta Lubartów. Bez nich dużo trudniej byłoby zadbać o uczestników biegu i wolontariuszy.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom “Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II za wspólną akcję.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, BY PÓŁMARATON I BIEG NA SZEŚĆ KILOMETRÓW MOGŁY SIĘ ODBYĆ!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Festynie Integracyjnym oraz w Biegach Malucha. Ta część imprezy odbyła się 17 września 2022 na obiektach sportowych ZS2 w Lubartowie. Termin uległ zmianie ze względu na pogodę. Panu Dyrektorowi ZS nr 2 w Lubartowie Zbigniewowi Sajdzie serdecznie dziękujemy za udostepnienie obiektów sportowych.

Wielkie DZIĘKI