LLK-Alwernia po 11 kolejce

LLK AlwerniaAlwernia dzięki wygranej nad Chaosem coraz bliżej mistrzowskiego tytułu. Partizan bez problemów pokonuje Duklę, a Chopin wygrywa nad Skurcz Teamem. W II lidze April pokonuje ZS2. Walkower dla Oknolastu w meczu przeciwko Celticowi.

April –ZS2 50:31 Zawodnicy ZS2 grali dobrze w obronie i mądrze w ataku, jednak ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. April wykorzystał swoje doświadczenie i udanie punktował, dzięki czemu wygrał mecz.

Chopin-Skurcz Team 54:42 Chopin spokojnie prowadził w pierwszej połowie i był pewny zwycięstwa, jednak Skurcz zmobilizował się i w ostatniej kwarcie rzucił się do odrabiania strat. Skurcz Team nie dał rady dogonić przeciwnika i przegrał spotkanie.

LLK AlwerniaAlwernia – Chaos 69:45 Alwernia zaczęła mecz bez żadnego zawodnika na ławce rezerwowych i niektórzy widzieli tu szansę dla Chaosu. Chaos jednak nie wykorzystał tego, że miał pełny skład i dał sobie ,,odskoczyć” na kilkanaście punktów, dzięki czemu Alwernia spokojnie kontrolowała mecz do końca.

Partizan-Dukla 66:38 Partizan, pomimo braku swojego centra, ani przez moment nie czuł się zagrożony, bo Dukla nie miała koncepcji na grę, a na dodatek  brakowało jej skuteczności. Trzykrotny mistrz ligi grał swój basket i spokojnie kontrolował przebieg spotkania.

Lubartowska Liga Koszykówki odbywa się dzięki wsparciu  firm: Oknoplast, Pizzeria  Primo, Intergraf, VoiceTech, eMKi.

Wsparcia finansowego udzielił także Urząd Miasta Lubartów oraz Starostwo Powiatowe w Lubartowie.